2020: Udstillerliste - Exhibitorlist - Ausstellerliste

Lista wystawców- Lista de expositores - Liste des exposants - 参展商名单

001. Smykkesten og Fritid I/S

001. Smykkesten og Fritid I/S

Smykker, Smykkematerialer, Fossiler, Sten & mineraler, Stenslibemaskiner, tilbehør & feltudstyr
001. Smykkesten og Fritid I/S - www.stenogfritid.dk
002. SølvGruppen - Pia Pape, Lis Funck, Hanna Askholm - h.askholm@gmail.com
003. Clea Mørkvig -  cleamorkvig@gmail.com
004. Karan Import Export - rsrajpur@yahoo.in
005. Den Spirituelle Krystal - hampmark@hotmail.com
006. Glamina Denmark & Shikha Gupta Jewelry - www.shikhagupta.dk
007. Brazil Art - www.brazilart.dk
008. Krystalgrotten - krystalgrotten@mail.dk
009. Tessies - www.tessies.dk
010. Przybylski Minerals - krzysiekno1@wp.pl
011. Real Gems GMBH - info@realgems.de
012. Stenbumlingen AB - info@dittrich.st
013. Krystallerne.com - www.krystallerne.com
014. Copenhagen Rockshop - www.copenhagenrockshop.dk
015. Vejgaard Sten Og krystaller - erhverv360@gmail.com
016. MondoQuartz - www.mondoquartz.dk
017. Kapini - www.kapini.dk
018. World of Minerals - www.worldofminerals.dk
019. Helene Bellamy - helenebellamy@webspeed.dk
020. Livslys - www.livslys.dk
021. Edelsteinartikel - www.edelsteinartikel.com
022. Blissful trading - gottshen@hotmail.com
023. Zavaleta Mineralien - zavaletamineralien@gmx.de
024. Gems Copenhagen - www.gemscopenhagen.dk
025. SmykkeSkou - kirand@mail.tele.dk
026. Kugler Mineralien - kugler_mineralien@hotmail.com
027. Gemstore.se - atle.berger@gmail.com
028. SC Mineralien Art Company - www.mineralien-company.ro
029. Vagn Aage Andersen - www.fossilstempler.dk
030. Knogleværkstedet -  bioworkshop@hotmail.com
031. Inge Christensen - iogj@webspeed.dk
032. Stenbutiken - www.nordicgems.se
033. Danopal - mikkelsendan@gmail.com
034. Karfunkel - www.karfunkel-achern.de
035. Birte petersen - heilmann.hp6@gmail.com
036. bluezircons.com - shop@bluezircons.com
037. Fossile Smykker - fossilesmykker@gmail.com
038. Hans Kloster - hanskloster@webspeed.dk
039. Life Art - look@fossils.se
040. Wojciech Sokolowskl - sokolowskiwojciech@wp.pl
041. Zoltan Gaspar Minerals - zoltangaspar07@yahoo.com
042. Tayrona - Jitosof@hotmail.com
043. Stenvennernes sølvværksted - lisesp1007@gmail.com
044. Zeb Gul Minerals GmbH - zebgulminerals@gmail.com
045. Stenvennerne - Københavns amatørgeologiske forening
046. Angel and Co Kft - benny@qupdate.net
047. Inka KFT - www.inkashop.eu
048. 2die4 - www.2die4.eu
049. Lisette Timm Design - lisettetimm@msn.com
050. Sunrise Gems - sunrisegems@freenet.de
051. Athos Trading - inors@mail.dk
052. Gishale Design - www.gishale.dk
053. VKS stones import/export gmbh - vksgems@yahoo.co.in
054. Timmer Mineralien - timmer.mineralien@web.de
055. Nanda-Jewellery - nanda@get2net.dk
056. PHK Mineral Treasures Aps - mr.phk.mt@gmail.com
057. Glenn Fri - glenn@glennfri.com
058. Krystalmadsen - www.krystalmadsen.dk
059. Sølv & Sten - www.smykkefremstilling.dk
060. Smykker og Sten - www.smykkerogsten.dk
061. Fashion Company Aps - www.fcom.dk
062. HC smykker - hanne.charpentier@gmail.com
063. Bahia Art Aps - www.bahiaart.dk
064. Troldhedesten - www.troldhedesten.dk
065. Jón Olaf Svane - Facetslibnings demo

Køb billetter i forsalg - Get your tickets now!

Find Us

Copenhagen Gem & Mineral show
Venue: Rødovrehallen
Rødovreparkvej 425
2610 Rødovre

Office address:
Noerregade 28A
3300 Frederiksvaerk

Days until next show:

Subscribe to our newsletter

Get our English newsletter! We send just about a handfull emails about the gemshow every year. Just important info and reminders before the show. [Link to our cookie and privacy policy]

© 2021 Stenmessen København. Powered by Joomla